Styrelsen

För frågor gällande verksamheten kontakta oss via e-post: lgf@idrott.fi.

Nedan följer styrelsen ansvarsområden och kontaktuppgifter:

Ordförande
Webansvarig, schemaansvarig och koordinator av saltider, medlemsregisteransvarig, ansvarig för bidragsansökningar
Evenemangen: Våruppvisning
Therese Ekholm
therese.ekholm@hotmail.com
040 7605846
Viceordförande
Marknadsföringsansvarig, parkeringsvaktansvarig, ledar- och utbildningsansvarig
Evenemangen: LGFs läger
Patricia Bergkulla
pbergkulla@hotmail.com
040 5567521
Sekreterare
Produktansvarig, scrapbookansvarig
Evenemangen: Lappfjärds dagen
Gunilla Malm
malmgunilla@hotmail.com
0400 589011
Kassör
Medlemsregisteransvarig, sponsoreringsansvarig
Birgitta Berg
birgitta@berginas.nu
050 3523554
TruppansvarigCharlotte Grönvik
charlotte.gronvik@pihlajalinna.fi
Truppansvarig, marknadsföringsansvarigDiana Lund 
dianalund89@gmail.com
0400 362838
Kalenderansvarig, fotoboksansvarig
Evenemangen: Medlemskvällar och Julkul
Alexandra Lahti
alexandra.lahti13@gmail.com
050 3219587
Sigillansvarig
Evenemangen: Ljusmässa och Medlemsjulfesten
Maria Unger
maria.unger@ely-keskus.fi
040 7206481
Ledar- och utbildningsansvarig, säkerhetsansvarig
Evenemangen: Laffjöl runt
Henna Smith
henna.granfors@gmail.com
044 9708603
Marknadsföringsansvarig, ansvarig för bidragsansökningar
Evenemangen: Danssagan
Sarah Bergkulla
sarah.bergkulla@gmail.com
040 5563380