För frågor gällande verksamheten kontakta oss via e-post: lgf@idrott.fi.

Nedan följer styrelsen ansvarsområden och kontaktuppgifter:

Ordförande
Webansvarig, schemaansvarig och koordinator av saltider, medlemsregisteransvarig, ansvarig för bidragsansökningar, kalenderansvarig, säkerhetsansvarig
Evenemangen: Våruppvisning, motionskvällar
Therese Ekholm
therese.ekholm@hotmail.com
040 7605846
Viceordförande
Marknadsföringsansvarig, parkeringsvaktansvarig, ledar- och utbildningsansvarig
Evenemangen: LGFs läger
Patricia Bergkulla
pbergkulla@hotmail.com
040 5567521
Sekreterare
Produktansvarig, scrapbookansvarig
Evenemangen: Lappfjärds dagen
Gunilla Malm
malmgunilla@hotmail.com
0400 589011
Kassör
Medlemsregisteransvarig, sponsoreringsansvarig, säkerhetsansvarig
Birgitta Berg
birgitta@berginas.nu
050 3523554
TruppansvarigCharlotte Grönvik
charlotte.gronvik@pihlajalinna.fi
Truppansvarig, marknadsföringsansvarigDiana Lund 
dianalund89@gmail.com
0400 362838
Ledar- och utbildningsasnvarig
Evenemangen: LGFs läger
Emma Nyholm
emmamatiilda@hotmail.com
040 8086126
Sigillansvarig
Evenemangen: Laffjöl runt, Ljusmässa och Medlemsjulfesten
Maria Unger
maria.unger@pp.inet.fi
040 7206481
Webansvarig, fotobokansvarig
Evenemangen: Julkul
Malin Ingves
malin.ingves@gmail.com
040 7565998
Marknadsföringsansvarig, ansvarig för bidragsansökningar
Evenemangen: Danssagan
Sarah Bergkulla
sarah.bergkulla@gmail.com
040 5563380