Styrelsen

För frågor gällande verksamheten kontakta oss via e-post: lgf@idrott.fi.

Nedan följer styrelsen ansvarsområden och kontaktuppgifter:

Ordförande
Webansvarig, schemaansvarig och koordinator av saltider, säkerhetsansvarig,
ansvarig över bidragsansökningar
Evenemangen: Våruppvisning och Danssagan
Therese Ekholm
therese.ekholm@hotmail.com
040 7605846
Viceordförande
Ansvarig över bidragsansökningar, marknadsföringsansvarig,
parkeringsvaktansvarig
Evenemangen: LGFs läger
Patricia Bergkulla
pbergkulla@hotmail.com
040 5567521
Sekreterare
Produktansvarig, scrapbookansvarig
Gunilla Malm
malmgunilla@hotmail.com
0400 589011
Kassör
Medlemsregisteransvarig, sponsoreringsansvarig
Birgitta Berg
birgitta@berginas.nu
050 3523554
Truppansvarig, säkerhetsansvarig
Evenemangen: LGFs läger
Charlotte Grönvik
charlotte.gronvik@krs.fi
Marknadsföringsansvarig, ledar- och utbildningsansvarig, truppansvarig
Evenemangen: Danssagan
Diana Lund 
dianalund89@gmail.com
0400 362838
Kalenderansvarig
Evenemangen: Medlemskvällar, Laffjöl runt och Lappfjärdsdagen
Alexandra Lahti
alexandra.lahti13@gmail.com
050 3219587
Sigillansvarig
Evenemangen: Laffjöl runt, Ljusmässa och Medlemsjulfesten
Maria Unger
maria.unger@ely-keskus.fi
040 7206481
Ledar- och utbildningsansvarig
Evenemangen: Julkul
Henna Granfors
henna.granfors@gmail.com
044 9708603